У 21 столітті останнє слово залишається за технологіями, саме від їхньої коректної роботи залежить швидкість та продуктивність роботи офісу чи підприємства. І якщо відбувається збій, вірус проникає в систему або якесь обладнання виходить з ладу, то робота зупиняється.

Ми зараз говоримо не про верстати, а про комп’ютери та комп’ютерне обладнання. Вони так само важливі як перші, тому що за їх допомогою відбувається продаж, покупка та надання інших послуг клієнтам.

Налаштуванням, установкою та коректною роботою комп’ютерної техніки займається системний адміністратор. Це та людина, яка бере на себе цей важкий тягар відповідальності. Діапазон його роботи досить широкий від налаштування роботи комп’ютерної техніки до встановлення програмного забезпечення та налаштування всіх необхідних програм.

Додавати собі в штат такого співробітника або користуватися послугами системного адміністратора, що приходить, вирішує кожен власник офісу або підприємства, але те, що такий співробітник необхідний це аксіома. У будь-якому офісі чи підприємстві, де є хоч один комп’ютер, потрібен системний адміністратор.

У чому переваги системного адміністратора, що приходить?

Ви не додаєте собі людину в штат, а ви укладаєте контракт із нашою фірмою на обслуговування. Вам не потрібно виплачувати премії, лікарняні чи переживати за те, що ваш співробітник не вийде на роботу у відповідальний момент.

Для замовлення послуги зателефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті, або залиште заявку на нашому сайті.

Системний адміністратор, що приходить, виконує всю необхідну роботу з налаштування та встановлення комп’ютерів та програм для швидкої та ефективної роботи.

Ви отримуєте консультації та рекомендації щодо найбільш якісних програм та продуктів програмного забезпечення. Системний адміністратор, що приходить, людина, яка відповідальна за роботу вашого комп’ютерного обладнання.

Також віддалений системний адміністратор має доступ до ваших комп’ютерів в онлайн режимі і деякі питання, що не потребують його присутності, будуть вирішуватися без візиту.

Не створюючи додаткової посади, ви отримуєте підзвітного співробітника. Ми знаємо, що для багатьох підприємств створення нового робочого місця це досить педантичний момент, що потребує додаткових податкових виплат. Саме тому ми створили таку послугу, як віддалений системний адміністратор.